Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku

Działy WBGiTR w Gdańsku

 

Sekretariat

Samodzielny referent:  mgr Agnieszka Weltrowska
telefon: (58) 343-00-87; wew. 20
faks: (58) 343-00-87  wew. 1
e-mail: poczta@wbgitr.gdansk.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadr i płac

Specjalista ds. kadr i płac: mgr Dorota Żaczek
telefon: (58) 343-00-87; wew. 25
faks: (58) 343-00-87  wew. 1
e-mail:
dzaczek@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-OS.

 

Dział finansowo-księgowy

Kierownictwo: Główny Księgowy  Magdalena Zastocka
telefon: (58) 343-00-87 wew. 22
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
e-mail: m.zastocka@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-FK.

Dział administracyjno-organizacyjny

Kierownictwo: kierownik mgr Justyna Kaczmarek
telefon: (58) 343-00-87 wew. 27
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
e-mail: j.kaczmarek@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-AO.

Dział prac urządzeniowo-rolnych

Kierownictwo: kierownik mgr inż. Marcin Łada
telefon: (58) 343-00-87 wew. 34
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
e-mail: m.lada@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-UR.

Dział pomiarów i usług geodezyjnych

Kierownictwo: kierownik mgr inż. Barbara Łada
telefon: (58) 343-00-87 wew. 30
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
e-mail: b.lada@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-PUG.

Dział systemów geoinformatycznych

Kierownictwo: kierownik mgr i inż. Jerzy Walczewski
telefon: (58) 343-00-87 wew. 38
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
e-mail: walczewski@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-SGI

Dział ds. ochrony gruntów rolnych

Telefon i dane kontaktowe zgodnie z kategorią sprawy, jak poniżej:

Sprawy dotyczące podziału środków, umorzeń, rozłożenia na raty:

Joanna Zakrzewska
telefon bezpośredni: (58) 580-00-45
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: j.zakrzewska@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-OGR.

Anna Miecznikowska
telefon bezpośredni: (58) 580-00-45
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: a.miecznikowska@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-OGR.

Sprawy dotyczące zmiany przeznaczenia gruntów:

Agnieszka Sparzak
telefon bezpośredni: (58) 580-00-47
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: a.sparzak@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-OGR.

Referat ds. ewidencji płatników i windykacji wierzytelności

Telefon i dane kontaktowe zgodnie z kategorią sprawy, jak poniżej.

Kierownictwo: kierownik mgr inż. Magdalena Nowicka
telefon bezpośredni: (58) 580-00-49
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: m.nowicka@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-REW.

 

Opłaty dotyczące wyłączenia gruntów rolnych z produkcji należy wpłacać na rachunek

Bank PKO BP S.A.

nr konta:
79  1020 1811 0000 0602 0312 5069

 

Sprawy finansowo-księgowe w tym windykacja wierzytelności

Magdalena Nowicka
telefon bezpośredni: (58) 580-00-49
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: m.nowicka@wbgitr.gdansk.pl symbol pism: WBG-REW.

Marta Toczek
telefon bezpośredni: (58) 580-00-49
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: m.toczek@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-REW.

Beata Urban
telefon bezpośredni: (58) 580-00-49
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
e-mail: b.urban@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-REW.

Sprawy dotyczące ewidencja płatników:


Marta Toczek
telefon bezpośredni: (58) 580-00-49
faks: (58) 343-00-87 wew. 1
email: m.toczek@wbgitr.gdansk.pl
symbol pism: WBG-REW.

Dostępność – Narzędzia

Kategorie: według treści

Archiwa publikacji